542182-2026 - Ergebnis
Rumänien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Alimente 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alimente 1
Beschreibung: În cadrul procedurii vor fi achiziționate diverse alimente necesare asigurării hranei pacienților internați în spital. Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde, în mod clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 9524980/2026/AP-1-3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Legume
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantități-Valori
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Fructe
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Bacanie
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lactate
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Legume congelate
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Carne si produse din carne
Interne Kennung: 6