2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální systém elektronické spisové služby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka aplikačního řešení a implementace aplikačního řešení systému elektronické spisové služby pro potřeby zadavatele a jeho příspěvkových organizací.
Interne Kennung: SSL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel uvedl ve Smlouvě o poskytování služeb provozní podpory inflační doložku, na základě které bude možné po uplynutí poskytování standardní záruční podpory vyrovnat zvýšené finanční náklady na straně vybraného dodavatele spojené s vývojem cenové hladiny na trhu v čase. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Výhrada změny závazku může být zadavatelem využita od začátku plnění veřejné zakázky až do ukončení plnění. Zadavatel nepředpokládá v důsledku změny závazku navýšení finančního plnění. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita a pokud bude využita, musí vždy být písemně projednána a odsouhlasena zadavatelem.