2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU PCBO Baarn Soest Chromebooks
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van chromebooks en toebehoren ten behoeve van Stichting Protestants-Christelijk Basisonderwijs Baarn-Soest. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung: 101295-2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000