542187-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Messinstrumente – UTB - MILAN - FLKŘ - Vybavení pro laboratoř chemické a radiační ochrany
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUTB - MILAN - FLKŘ - Vybavení pro laboratoř chemické a radiační ochrany
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vybavení pro laboratoř chemické a radiační ochrany pořizované pro potřeby Fakulty logistiky a krizového řízení Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami Požadavky na rozsah a charakter předmětu plnění jsou podrobně a závazně specifikovány v přílohách zadávací dokumentace, v příloze č. 1 technické specifikaci této zadávací dokumentace a příloze č. 2 závazném návrhu smlouvy.
Interne KennungID 2635
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást I – označená jako 18 A
Beschreibungplnění pro Část I 18 A: • Dílčí plnění 1 položka č. 4 Ruční víceplynový detektor, • Dílčí plnění 2 položka č. 1 Ruční spektrometr, položka č. 2 Čtyřkanálový přenosný detektor plynů a položka č. 3 Ruční přenosný víceplynový detektor pěti plynů
Interne Kennung2635-I
LosLOT-0003
TitelČást III – označená jako 18 C
Beschreibungplnění pro Část III 18 C: • položka č. 1 – Přenosná meteorologická souprava, počet 2 ks, • položka č. 2 – Souprava pro odběr / transport vzorků, počet 2 ks, • položka č. 3 – Souprava pro odběr / transport vzorků, počet 2 ks, • položka č. 4 – Souprava pro odběr / transport vzorků, počet 2 ks, • položka č. 5 – Souprava pro odběr / transport vzorků, počet 2 ks.
Interne Kennung2635-III
LosLOT-0002
TitelČást II – označená jako 18 B
Beschreibungplnění pro Část II 18 B: • Dílčí plnění 1 položka č. 2 Chemická identifikační souprava, • Dílčí plnění 2 položka č. 1 Detekční souprava, včetně detekčních trubiček dle přílohy A technické specifikace.
Interne Kennung2635-II