See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych z podziałem na pakiety, w tym: Pakiet 1 - Dostawa inkubatora z chłodzeniem, 1 szt. Pakiet 2 - Dostawa Mini Vortex, 1 szt. Pakiet 3 - Dostawa wirówki laboratoryjnej z chłodzeniem, 1 szt. Pakiet 4 - Dostawa wytrząsarki z ruchem koziołkującym, 1 szt. Pakiet 5 - Dostawa podnośników z aluminium, 10 szt.(6 + 4) Pakiet 6 - Dostawa Vortex, 3 szt. Pakiet 7 - Dostawa zamrażarki niskotemperaturowej, 1 kpl. Pakiet 8 - Dostawa myjki ultradźwiękowej, 1 szt. Pakiet 9 - Dostawa mieszadła magnetycznego z funkcją grzania, 1 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 359286-2026
Interne Kennung: AEZ/S-013/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 3. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją warunków zamówienia. 4. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. 5. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e-zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 6. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa: - w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 111, str. 1). 7. Wymagania dotyczące wadium - Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 8. Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711121 Tiefkühltruhen, 39180000 Labormöbel, 38436400 Magnetische Rüttler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Dostawa inkubatora z chłodzeniem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: AEZ/S-013/2026 - Pakiet 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Dostawa Mini Vortex
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: AEZ/S-013/2026 - Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Dostawa wirówki laboratoryjnej z chłodzeniem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: AEZ/S-013/2026 - Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Dostawa wytrząsarki z ruchem koziołkującym
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.4 do SWZ.
Interne Kennung: AEZ/S-013/2026 - Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Dostawa podnośników z aluminium
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.5 do SWZ.
Interne Kennung: AEZ/S-013/2026 - Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Menge: 10 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Dostawa Vortex
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.6 do SWZ.
Interne Kennung: AEZ/S-013/2026 - Pakiet 6
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: Dostawa zamrażarki niskotemperaturowej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.7 do SWZ.
Interne Kennung: AEZ/S-013/2026 - Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 39711121 Tiefkühltruhen
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8: Dostawa myjki ultradźwiękowej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.8 do SWZ.
Interne Kennung: AEZ/S-013/2026 - Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9: Dostawa mieszadła magnetycznego z funkcją grzania
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.9 do SWZ.
Interne Kennung: AEZ/S-013/2026 - Pakiet 9
Haupteinstufung (cpv): 38436400 Magnetische Rüttler