2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace a rekonstrukce tramvajové trati Most – Litvínov, II. etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace a rekonstrukce tramvajové trati v úseku km 102,400 – 105,953 (úsek Kopisty – Záluží).
Interne Kennung: 21 Tramvajová trať Most - Litvínov, II. etapa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien
5. Los
Los: LOT-0001