2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Bodegraven-Reeuwijk
Beschreibung: De Gemeente voert een aanbestedingsprocedure uit voor het afsluiten van één polis met één dienstverlener voor een aansprakelijkheidsverzekering ten behoeve van de gemeente Bodegraven-Reeuwijk. Een polis voor twee jaar met 2 optiejaren voor verlenging.
Interne Kennung: BR-DGRV20260801
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Eventuele uitbreiding in dekking of extra onderdelen tijdens de looptijd maar passend in een AVG.