See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 5 Afvalinzamelvoertuigen met diverse samenstellingen
Beschreibung: De gemeente Terneuzen heeft besloten over te gaan tot aanschaf van een vijftal afvalvoertuigen. Omdat dit voertuigen zijn met verschillende opbouwen is ervoor gekozen de opdracht op te delen in vier percelen: 1. 2 stuks trommelvoertuig (1 voorzien van wasinstallatie) 2. 1 kraantrechtervoertuig voorzien van persinstallatie 3. 1 trommelvoertuig achterlader grofvuil inclusief haakarm 4. 1 haakarmvoertuig Het betreft één voertuig
Interne Kennung: 2025-E02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het leveren van 5 verschillende voertuigen ten behoeve van afvalinzameling. Derhalve 4 verschillende percelen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2 stuks trommelvoertuig (1 voorzien van wasinstallatie)
Beschreibung: 2 stuks trommelvoertuig (1 voorzien van wasinstallatie) 2 stuks, 1 met wasinstallatie
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
Los: LOT-0002
Titel: 1 kraantrechtervoertuig voorzien van persinstallatie
Beschreibung: 1 kraantrechtervoertuig voorzien van persinstallatie 1 kraantrechtervoertuig voorzien van persinstallatie
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0004
Titel: 1 haakarmvoertuig
Beschreibung: 1 haakarmvoertuig 1 haakarmvoertuig
Interne Kennung: 4