2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronická spisová služba pro skupinu Nemocnice Plzeňského kraje
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání, implementace a zajištění rozvoje atestovaného elektronického systému spisové služby (eSSL) pro skupinu Nemocnice Plzeňského kraje (Klatovská nemocnice, a.s., Domažlická nemocnice, a.s., Rokycanská nemocnice, a.s., Stodská nemocnice, a.s., Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. a Nemocnice následné péče Sv. Anna s.r.o.), a to včetně dodávky licencí, podpory, údržby a zajištění integrace s vybranými interními i externími informačními systémy nemocnice v rozsahu dle minimálních technických podmínek vyznačených v Příloze č. 2 ZD. Ostatní informace jsou v Zadávací dokumentaci a ve Výzvě k podání konečných nabídek.
Interne Kennung: CN/115/CN/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Centrální zadavatel zahájí JŘSU odesláním oznámení do Věstníku VZ a Úředního věstníku EU (TED), kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání žádosti o účast. Po uplynutí lhůty pro podání žádostí o účast centrální zadavatel posoudí soulad kvalifikace účastníků se ZD. Zadavatel vyloučí z účasti v zadávacím řízení všechny účastníky, kteří neprokázali splnění kvalifikace. Nevyloučené účastníky zadavatel vyzve jednání a k podání předběžných nabídek. Zadavatel může v průběhu jednání změnit nebo doplnit zadávací podmínky, vyjma minimálních technických podmínek označených v Příloze č. 2 ZD. O takové změně nebo doplnění zadávacích podmínek musí centrální zadavatel účastníky JŘSU písemně informovat a poskytnout jim přiměřenou dobu pro úpravu předběžných nabídek. Změněné zadávací podmínky musí nadále splňovat podmínky pro použití JŘSU. Centrální zadavatel účastníkům JŘSU oznámí okamžik ukončení jednání nebo způsob jeho určení. Následně budou účastníci vyzváni k podání konečných nabídek. Centrální zadavatel je oprávněn vybrat předběžnou nabídku, pokud splňuje požadavky na předmět plnění VZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: § 100 odst. 1 ZZVZ - výhrada prodloužení dodací doby v případě závažných okolností (čl. 2.5 ZD); § 100 odst. 2 ZZVZ - nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí, bude-li předčasně ukončena smlouva; upřesnění vyhrazených změn bude ve 2. a 3. fázi JŘSU (Výzva k podání předběžných nabídek, Výzva k podání konečných nabídek)