See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VT OCT Achtersegment
Beschreibung: Maastricht UMC+ is voornemens een overeenkomst te sluiten met Medical Workshop B.V. voor de levering, installatie en gebruiksklare oplevering van twee SPECTRALIS optical coherence tomography-systemen (OCT) van Heidelberg Engineering. De systemen vervangen twee bestaande SPECTRALIS-systemen uit 2011 en zijn bestemd voor diagnostiek en longitudinale follow-up binnen de afdeling Oogheelkunde. Twee SPECTRALIS optical coherence tomography-systemen (OCT) van Heidelberg Engineering.
Interne Kennung: EA-2026-215
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: VT OCT Achtersegment
Identificador interno: EA-2026-215
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33122000 Aparatos de oftalmología
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1