2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do biochemii klinicznej, odczynników immunodiagnostycznych oraz odczynników do równowagi kwasowo-zasadowej, elektrolitów i hematokrytu wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Laboratorium Analitycznego Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Beschreibung: Dostawa odczynników do biochemii klinicznej, odczynników immunodiagnostycznych oraz odczynników do równowagi kwasowo-zasadowej, elektrolitów i hematokrytu wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Laboratorium Analitycznego Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku w okresie 36 miesięcy zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) oraz wymaganiami zawartymi w SWZ.
Interne Kennung: Z.II.260.042.Zp.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte, 38434580 Immunoassay-Analysegeräte, 38434560 Chemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników do biochemii klinicznej wraz z dzierżawą analizatora
Beschreibung: Dostawa odczynników do biochemii klinicznej wraz z dzierżawą analizatora wraz z dzierżawą analizatora dla potrzeb Laboratorium Analitycznego.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa odczynników immunodiagnostycznych
Beschreibung: Dostawa odczynników immunodiagnostycznych wraz z dzierżawą analizatora dla potrzeb Laboratorium Analitycznego
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434580 Immunoassay-Analysegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa odczynników do równowagi kwasowo-zasadowej, elektrolitów i hematokrytu
Beschreibung: Dostawa odczynników do równowagi kwasowo-zasadowej, elektrolitów i hematokrytu wraz z dzierżawą analizatora dla potrzeb Laboratorium Analitycznego
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434560 Chemische Analysegeräte