542285-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Systemunterstützung – Poskytovanie systémových služieb vyššej podpory pre bezpečnostné systémy prevádzkované v prostredí SP, a.s. na obdobie 36 mesiacov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytovanie systémových služieb vyššej podpory pre bezpečnostné systémy prevádzkované v prostredí SP, a.s. na obdobie 36 mesiacov
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie systémových služieb vyššej podpory na vyžiadanie pre bezpečnostné systémy prevádzkované v prostredí IS Slovenskej pošty, a.s. Systémové služby pozostávajú zo správy, údržby, monitorovania, testovania a vyhodnocovania bezpečnostných systémov v podmienkach prevádzky IS Slovenskej pošty, a.s. ako aj ich prípadného rozvoja. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je v časti B.1 Opis predmetu zákazky a B.2 Obchodné podmienky poskytnutia predmetu zákazky, týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: 06/VS/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001