542290-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Betriebsprüfung – Udbud af Revisionsydelser til Esbjerg Kommune
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af Revisionsydelser til Esbjerg Kommune
BeschreibungUdbuddet vedrører levering af revisionsydelser til ordregiver. Udbuddet omfatter henholdsvis en hovedydelse og supplerende revisionsydelser. Hovedydelsen indeholder den finansielle revision, herunder momskontrol, og lovpligtig forvaltningsrevision samt revision af fonde og projekter.
Interne Kennung773295
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
LosLOT-0000
TitelRevisionsudbud Esbjerg Kommune
Optionen
Beschreibung der OptionenOption på én gang af to års forlængelse