2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie: Inhuur personeel
Beschreibung: Senzer heeft als doel een toekomstbestendige, efficiënte en rechtmatige inrichting van de externe inhuur te realiseren. De voorgenomen aanbesteding moet voorzien in een flexibele en kwalitatief hoogwaardige oplossing voor de werving, selectie, contractering en inzet van tijdelijke professionals. Met de voorgenomen aanbesteding beoogt Senzer: • meer grip te verkrijgen op externe inhuur, waaronder kosten, kwaliteit, prestaties en risico's; • inzicht te krijgen in de totale externe inhuurpopulatie, inclusief functies, uren, tarieven en contractvormen; • de naleving van wet- en regelgeving te waarborgen, waaronder DBA-compliance en overige relevante arbeids- en aanbestedingsrechtelijke verplichtingen; • transparantie te creëren in prijsopbouw, dienstverlening en prestaties; • efficiënte processen in te richten die leiden tot administratieve ontzorging van de organisatie; • toegang te verkrijgen tot een breed en kwalitatief netwerk van kandidaten; • risico's op het gebied van compliance, inhuurconstructies en leveranciersmanagement te beheersen; • de mogelijkheden van verschillende inhuurmodellen, zoals MSP-, broker-, raamovereenkomst- en perceelconstructies, te onderzoeken; • een passende oplossing te vinden voor traineeships en ontwikkeltrajecten; • te onderzoeken op welke wijze een inlenersconstructie kan bijdragen aan een beheersbare, efficiënte en rechtmatige inrichting van de externe inhuur. Geraamde contractwaarde 2023-2026 € 13,5 miljoen
Interne Kennung: 2026-018
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79500000 Bürohilfsarbeiten, 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Senzer heeft als doel een toekomstbestendige, efficiënte en rechtmatige inrichting van de externe inhuur te realiseren. De voorgenomen aanbesteding moet voorzien in een flexibele en kwalitatief hoogwaardige oplossing voor de werving, selectie, contractering en inzet van tijdelijke professionals. Met de voorgenomen aanbesteding beoogt Senzer: • meer grip te verkrijgen op externe inhuur, waaronder kosten, kwaliteit, prestaties en risico's; • inzicht te krijgen in de totale externe inhuurpopulatie, inclusief functies, uren, tarieven en contractvormen; • de naleving van wet- en regelgeving te waarborgen, waaronder DBA-compliance en overige relevante arbeids- en aanbestedingsrechtelijke verplichtingen; • transparantie te creëren in prijsopbouw, dienstverlening en prestaties; • efficiënte processen in te richten die leiden tot administratieve ontzorging van de organisatie; • toegang te verkrijgen tot een breed en kwalitatief netwerk van kandidaten; • risico's op het gebied van compliance, inhuurconstructies en leveranciersmanagement te beheersen; • de mogelijkheden van verschillende inhuurmodellen, zoals MSP-, broker-, raamovereenkomst- en perceelconstructies, te onderzoeken; • een passende oplossing te vinden voor traineeships en ontwikkeltrajecten; • te onderzoeken op welke wijze een inlenersconstructie kan bijdragen aan een beheersbare, efficiënte en rechtmatige inrichting van de externe inhuur.
Interne Kennung: 1