See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoffelwerkzaamheden onder verzwaarde omstandigheden
Beschreibung: Irado voert diverse schoffelwerkzaamheden uit in de gemeenten Schiedam en Capelle aan den IJssel. Voor de uitvoering van deze werkzaamheden bestaat behoefte aan aanvullende uitvoeringscapaciteit voor schoffelwerkzaamheden onder verzwaarde omstandigheden. Irado zoekt een kostenefficiënte oplossing in de vorm van een dienstverleningsovereenkomst, waarbij gewerkt wordt met vaste prijsafspraken per m².
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Laagste prijs. De motivering hiervan is in Mercell bij de procedure opgenomen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0000