542309-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen – Acord cadru - Furnizare anvelope pentru sarcină mică si mare
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru - Furnizare anvelope pentru sarcină mică si mare
Beschreibung: Acord cadru - Furnizare anvelope pentru sarcină mică si mare conform caietului de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde consolidata cu 11 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: LD - 39793637 - 2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1