See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie blokowego systemu składowania danych wraz z gwarancją
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie 2 macierzy blokowego systemu składowania danych typu 1 wraz z Oprogramowaniem i gwarancją oraz dostawa i wdrożenie 1 macierzy blokowej systemu składowania danych typu 2 wraz z Oprogramowaniem i gwarancją obejmująca: 1) w zakresie zamówienia podstawowego: a) dostawę 2 szt. Macierzy dyskowych typu 1 o całkowitej pojemności NETTO wynoszącej co najmniej 1024 TiB do lokalizacji: OPR w Radomiu przy ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom wraz Oprogramowaniem, Wdrożeniem, i gwarancją; b) dostawę 1 szt. Macierzy dyskowej typu 2 o całkowitej pojemności NETTO wynoszącej co najmniej 512 TiB do lokalizacji: OPR w Radomiu przy ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom wraz z Oprogramowaniem, Wdrożeniem i gwarancją; 2) w zakresie zamówienia objętego opcją: a) dostawę 2 szt. Macierzy dyskowych typu 1 o całkowitej pojemności NETTO wynoszącej co najmniej 1024 TiB do lokalizacji: OPR w Radomiu przy ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom wraz Oprogramowaniem, Wdrożeniem, i gwarancją; b) dostawę 1 szt. Macierzy dyskowej typu 2 o całkowitej pojemności NETTO wynoszącej co najmniej 512 TiB do lokalizacji: OPR w Radomiu przy ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom wraz z Oprogramowaniem, Wdrożeniem i gwarancją. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 240741-2026
Interne Kennung: PN/11/26/VBC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje prawo opcji: 1) dostawę 2 szt. Macierzy dyskowych typu 1 o całkowitej pojemności NETTO wynoszącej co najmniej 1024 TiB do lokalizacji: OPR w Radomiu przy ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom wraz Oprogramowaniem, Wdrożeniem, i gwarancją; 2) dostawę 1 szt. Macierzy dyskowej typu 2 o całkowitej pojemności NETTO wynoszącej co najmniej 512 TiB do lokalizacji: OPR w Radomiu przy ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom wraz z Oprogramowaniem, Wdrożeniem i gwarancją. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.