542327-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Oblast Morava_region Olomouc – zajištění havarijní služby, provádění servisních prací, oprav a údržby tepelných zařízení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOblast Morava_region Olomouc – zajištění havarijní služby, provádění servisních prací, oprav a údržby tepelných zařízení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provádění pravidelného servisu, servisních kontrol zařízení, zajištění havarijní služby a odstraňování poruch ohrožující dodávku tepla a teplé užitkové vody v tepelných zařízeních objednatele v regionu Olomouc.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/25/V00026001