2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afval-, grond-, bouwstoffenverwerking en aannemersdiensten
Beschreibung: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van materieel en personeel voor de uitvoering de werkzaamheden met betrekking tot de afvalverwerking en het uitvoeren van civiele werkzaamheden met betrekking tot onder- en bovengrondse infrastructuur (aannemersdiensten). Voor de locaties Nauerna, De Liede, Velsen, Wieringermeer, Zeeasterweg en Braambergen. De geraamde waarde van de raamovereenkomst is bij de maximale looptijd van de raamovereenkomst van 50 maanden € 11.500.000 exclusief btw. Rekening houdend met een marge van 25% voor onvoorziene uitgaven, is de maximale waarde van de raamovereenkomst € 14.375.000 bij het bereiken waarvan Afvalzorg Deponie geen opdrachten meer onder de raamovereenkomst kan verstrekken. Naar verwachting bedraagt de verdeling van de totale opdrachtwaarde circa 80% voor afvalverwerking en 20% voor aannemersdiensten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45520000 Vermietung von Maschinen für Erdbewegungen mit Bedienungspersonal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie opdrachtomschrijving. De geraamde waarde van de raamovereenkomst is bij de maximale looptijd van de raamovereenkomst van 50 maanden € 11.500.000 exclusief btw. Rekening houdend met een marge van 25% voor onvoorziene uitgaven, is de maximale waarde van de raamovereenkomst € 14.375.000 bij het bereiken waarvan Afvalzorg Deponie geen opdrachten meer onder de raamovereenkomst kan verstrekken. Naar verwachting bedraagt de verdeling van de totale opdrachtwaarde circa 80% voor afvalverwerking en 20% voor aannemersdiensten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -