See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawu odbiornika monitoringowego przeznaczonego do kontroli, monitoringu widma radiowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu odbiornika monitoringowego przeznaczonego do kontroli monitoringu widma radiowego. Zamówienie podstawowe: Przedmiotem zamówienia podstawowego jest dostawa 1 sztuk Zestawu składającego się z odbiornika monitoringowego dostosowanego do montażu w szafie RACK19 z opcją namierzania oraz współpracującej z nim anteny namiernikowej, przystosowanych do zamontowania na Ruchomej Stacji Pomiarowej będącej w posiadaniu Zamawiającego oraz wykonanie innych zobowiązań określonych w Umowie i załącznikach do Umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania na podstawie art. 441 Ustawy z prawa opcji. Zamawiający może skorzystać z Prawa Opcji w postaci dostawy maksymalnie 5 sztuk Zestawów składających się z urządzeń o parametrach technicznych jak urządzenia dostarczone w ramach Zamówienia Podstawowego i spełniających te same wymagania. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od dostępności środków oraz potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega możliwość sukcesywnego skorzystania z Prawa Opcji, do podanej maksymalnej liczby zestawów. Zamawiający informuje, że ostateczny termin zlecenia zamówienia z Prawa Opcji przypada na dzień 09.07.2027 r., przy czym realizacja przedmiotu umowy nie dłużej niż do dnia 10.12.2027 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Termin realizacji zamówienia: do 17 miesięcy od dnia podpisania umowy, w tym: 1) Zamówienie podstawowe do 5 miesięcy od dnia podpisania umowy, lecz nie dłużej niż do dnia 14 grudnia 2026 r. 2) Zamówienie z prawa opcji do 17 miesięcy od dnia podpisania umowy, lecz nie dłużej niż do dnia 10 grudnia 2027 r. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest Ośrodek Infrastruktury UKE w Boruczy (gmina Strachówka, pow. wołomiński).
Vorherige Bekanntmachung: 413741-2026
Interne Kennung: BA.WZP.26.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu odbiornika monitoringowego przeznaczonego do kontroli, monitoringu widma radiowego. Zamówienie podstawowe: Przedmiotem zamówienia podstawowego jest dostawa 1 sztuk Zestawu składającego się z odbiornika monitoringowego dostosowanego do montażu w szafie RACK19 z opcją namierzania oraz współpracującej z nim anteny namiernikowej, przystosowanych do zamontowania na Ruchomej Stacji Pomiarowej będącej w posiadaniu Zamawiającego oraz wykonanie innych zobowiązań określonych w Umowie, załącznikach do Umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania na podstawie art. 441 Ustawy z prawa opcji. Zamawiający może skorzystać z Prawa Opcji w postaci dostawy maksymalnie 5 sztuk Zestawów składających się z urządzeń o parametrach technicznych jak urządzenia dostarczone w ramach Zamówienia Podstawowego i spełniających te same wymagania. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od dostępności środków oraz potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega możliwość sukcesywnego skorzystania z Prawa Opcji, do podanej maksymalnej liczby zestawów. Zamawiający informuje, że ostateczny termin zlecenia zamówienia z Prawa Opcji przypada na dzień 09.07.2027 r., przy czym realizacja przedmiotu umowy nie dłużej niż do dnia 10.12.2027 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania na podstawie art. 441 Ustawy z prawa opcji. Zamawiający może skorzystać z Prawa Opcji w postaci dostawy maksymalnie 5 sztuk Zestawów składających się z urządzeń o parametrach technicznych jak urządzenia dostarczone w ramach Zamówienia Podstawowego i spełniających te same wymagania. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od dostępności środków oraz potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega możliwość sukcesywnego skorzystania z Prawa Opcji, do podanej maksymalnej liczby zestawów. Zamawiający informuje, że ostateczny termin zlecenia zamówienia z Prawa Opcji przypada na dzień 09.07.2027 r., przy czym realizacja przedmiotu umowy nie dłużej niż do dnia 10.12.2027 r.