542368-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Gminy Krasocin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Gminy Krasocin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Gminy Krasocin do wysokości 5 648 836,21 PLN (słownie: pięć milionów sześćset czterdzieści osiem tysięcy osiemset trzydzieści sześć złotych 21/100 złotych ) o okresie całkowitej spłaty do dnia 15.08.2034 r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001