542389-2026 - Wettbewerb
Polen – Sportkleidung – Dostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG. Zadanie 1 (część) – dostawa odzieży i obuwia sportowego (odzież oraz obuwie do uprawiania różnych dyscyplin sportowych). Zadanie 2 (część) – dostawa sprzętu sportowego (sprzęt sportowy do uprawiania sportu indywidualnego oraz zespołowego). Zadanie 3 (część) – dostawa sprzętu wspinaczkowego (specjalistyczny sprzęt sportowy do wspinaczki). Zadanie 4 (część) - dostawa sprzętu narciarskiego (specjalistyczny sprzęt sportowy do uprawiania narciarstwa). Zadanie 5 (cześć) – dostawa odzieży sportowej z nadrukami (dresy, koszulki, spodenki i czapeczki z nadrukami). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części oraz zakres znajduje się w załączniku nr 7. Zamawiający wymaga, aby towar był dostarczony jako fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu oraz pierwszego gatunku.
Interne Kennung33/SZKOL/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 37423300 Kletterzubehör, 37411000 Wintersportausrüstung, 18412000 Sportkleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG_ część 1
BeschreibungZadanie 1 (część) – dostawa odzieży i obuwia sportowego (odzież oraz obuwie do uprawiania różnych dyscyplin sportowych).
Interne Kennung33/SZKOL/26 _ część 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust. 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość skorzystania w ramach niniejszej umowy z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym 100% wartości brutto umowy. Ostateczna ilość zamówionych towarów w ramach prawa opcji uzależniona będzie od bieżących potrzeb Zamawiającego i podsiadanych środków finansowych.
LosLOT-0002
TitelDostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG_ część 2
BeschreibungZadanie 2 (część) – dostawa sprzętu sportowego (sprzęt sportowy do uprawiania sportu indywidualnego oraz zespołowego).
Interne Kennung33/SZKOL/26 _ część 2
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
LosLOT-0003
TitelDostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG_ część 3
BeschreibungZadanie 3 (część) – dostawa sprzętu wspinaczkowego (specjalistyczny sprzęt sportowy do wspinaczki).
Interne Kennung33/SZKOL/26 _ część 3
Haupteinstufung (cpv): 37423300 Kletterzubehör
LosLOT-0004
TitelDostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG_ część 4
BeschreibungZadanie 4 (część) - dostawa sprzętu narciarskiego (specjalistyczny sprzęt sportowy do uprawiania narciarstwa).
Interne Kennung33/SZKOL/26 _ część 4
Haupteinstufung (cpv): 37411000 Wintersportausrüstung
LosLOT-0005
TitelDostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG_ część 5
BeschreibungZadanie 5 (cześć) – dostawa odzieży sportowej z nadrukami (dresy, koszulki, spodenki i czapeczki z nadrukami).
Interne Kennung33/SZKOL/26 _ część 5