542390-2025 - Wettbewerb
Polen – Hemden – Zawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę koszul służbowych letnich na okres 36 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę koszul służbowych letnich na okres 36 miesięcy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę koszul służbowych letnich na okres 36 miesięcy wykonanych zgodnie ze Specyfikacją techniczną ST 104/Ckt/2023 edycja październik 2023 (KOSZULA SŁUŻBOWA) oraz specyfikacją techniczną ST 115/Ckt/2025 edycja kwiecień 2025 r. (TKANINA NA KOSZULE SŁUŻBOWE bawełniano-poliestrowa). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung121/Ckt/25/JP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18332000 Hemden
5. Los
LosLOT-0001