2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywny zakup oleju napędowego do autobusów PGZK-Jasiel Sp. z o.o. na terenie gminy Brzostek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny, bezgotówkowy zakup oleju napędowego (ON), spełniającego normę PN-EN590, do pojazdów należących do PGZK-Jasiel Sp. z o.o. Zakup realizowany będzie na stacjach paliw zlokalizowanych na terenie gminy Brzostek w promieniu 3 km od adresu: Rynek, 39-230 Brzostek. Szacunkowe zapotrzebowanie na olej napędowy w okresie realizacji zamówienia wynosi około 13 000 litrów
Interne Kennung: ZP-N-17/VIII/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny, bezgotówkowy zakup oleju napędowego (ON), spełniającego normę PN-EN590, do pojazdów należących do PGZK-Jasiel Sp. z o.o. Zakup realizowany będzie na stacjach paliw zlokalizowanych na terenie gminy Brzostek w promieniu 3 km od adresu: Rynek, 39-230 Brzostek. 7. Szacunkowe zapotrzebowanie na olej napędowy w okresie realizacji zamówienia wynosi około 13 000 litrów.
Interne Kennung: ZP-N/17/VIII/2026
Menge: 13 000 Liter