See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony fizycznej wraz z podjazdem grupy interwencyjnej oraz monitoringiem
Beschreibung: Usługa ochrony fizycznej wraz z podjazdem grupy interwencyjnej oraz monitoringiem
Interne Kennung: DA.261.1.32.2024
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługa ochrony fizycznej wraz z podjazdem grupy interwencyjnej oraz monitoringiem.
Beschreibung: usługa ochrony fizycznej wraz z podjazdem grupy interwencyjnej oraz monitoringiem.
Interne Kennung: 1