542407-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Versicherungen – Brandverzekering ten behoeve van UWV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering ten behoeve van UWV
BeschreibungDoelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Brandverzekering wordt aangegaan. 1
Interne KennungRLA.2025.1223.B
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelOpdracht dient als één (1) geheel te worden beschouwd en leent zich niet voor splitsing in percelen waarop verschillende verzekeraars worden betrokken
BeschreibungOpdracht dient als één (1) geheel te worden beschouwd en leent zich niet voor splitsing in percelen waarop verschillende verzekeraars worden betrokken
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 3 jaar (1-1-2026 tot 1-1-2029). Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend stilzwijgend te verlengen met wederzijdse goedkeuring voor een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 9 jaar is bereikt.