See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posadzenie 108 sztuk drzew i 9 140 szt. krzewów, we wskazanych przez Zamawiającego pasach drogowych, parkach i zieleńcach na terenie Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy wraz z trzyletnią pielęgnacją posadzonego i przesadzonego materiału roślinnego.
Beschreibung: Posadzenie 108 sztuk drzew i 9 140 szt. krzewów, we wskazanych przez Zamawiającego pasach drogowych, parkach i zieleńcach na terenie Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy wraz z trzyletnią pielęgnacją posadzonego i przesadzonego materiału roślinnego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: UD-XVIII-WZP.271.17.2026