2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření S3 Onprem storage
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a podpora on premise S3 kompatibilního cloudového úložiště určeného pro ukládání provozních a záložních dat. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také podpora dodaného zařízení a proaktivní monitoring na dobu 7 (sedm) let od data akceptace plnění Zadavatelem.
Interne Kennung: VZ2025080-02
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dílčí veřejná zakázka na základě uzavřené Rámcové dohody.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233140 Direktzugriffspeicher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0002