See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aprīkojuma ceļu satiksmes negadījumu seku likvidēšanai iegāde
Beschreibung: Aprīkojuma ceļu satiksmes negadījumu seku likvidēšanai iegāde
Interne Kennung: IeM VUGD 2026/16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hidrauliskais lauznis
Los: LOT-0003
Titel: Ugunsdzēsības pārklājs vieglo auto dzēšanai