542461-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Server – Server pro ukládání dat
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServer pro ukládání dat
BeschreibungPředmětem zakázky je dodání 1 ks serveru pro ukládání dat a příslušných softwarových licencí. Podrobný popis požadované konfigurace a počtů obsahuje Příloha č. 1 smlouvy nazvaná: Technická specifikace. Zadavatel požaduje jako součást plnění předmětu zakázky: • dodání originálních a nových zařízení, • dodání potvrzení výrobce nebo autorizovaného distribučního partnera, že dodávaný hardware je určen pro trh Evropské unie nebo České republiky, pochází z oficiálního distribučního kanálu, je způsobilý pro plnou podporu výrobce v České republice a splňuje použitelné technické a právní požadavky Evropské unie a České republiky, • dodání softwarových licencí dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace • dodání manuálu předmětu zakázky. Podrobná specifikace předmětu zadání je uvedena v příloze č. 1 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung26/VZ047
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem zakázky je dodání 1 ks serveru pro ukládání dat a příslušných softwarových licencí. Podrobný popis požadované konfigurace a počtů obsahuje Příloha č. 1 smlouvy nazvaná: Technická specifikace. Zadavatel požaduje jako součást plnění předmětu zakázky: • dodání originálních a nových zařízení, • dodání potvrzení výrobce nebo autorizovaného distribučního partnera, že dodávaný hardware je určen pro trh Evropské unie nebo České republiky, pochází z oficiálního distribučního kanálu, je způsobilý pro plnou podporu výrobce v České republice a splňuje použitelné technické a právní požadavky Evropské unie a České republiky, • dodání softwarových licencí dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace • dodání manuálu předmětu zakázky. Podrobná specifikace předmětu zadání je uvedena v příloze č. 1 této Zadávací dokumentace.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje níže uvedenou změnu závazku z uzavřené kupní smlouvy s vybraným dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to: Cenu plnění je možné měnit v případě zvýšení nebo snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. V takovém případě bude cena plnění změněna (zvýšena nebo snížena) o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy sazby DPH. Dodavatel bude fakturovat cenu s DPH dle sazby DPH platné v době uskutečnění zdanitelného plnění.