2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering bestel- en lichte vrachtwagens
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de aanschaf van 5 voertuigen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34134200 Kipplastwagen, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Lichte vrachtwagen, open laadbak. Levering van 1 lichte vrachtwagen met open laadbak.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34134200 Kipplastwagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Elektrische bestelwagen met veegvuillaadbak. Levering van 1 elektrische bestelwagen met veegvuillaadbak.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Elektrische bestelwagen, enkele cabine, open laadbak. Levering van 1 Elektrische bestelwagen, enkele cabine met open laadbak.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Elektrische bestelwagen, dubbele cabine, open laadbak. Levering van 2 elektrische bestelwagens, dubbele cabine met open laadbak.
Interne Kennung: 4
542486-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34136000 Vans
Additional classification (cpv): 34134200 Tipper trucks, 34144900 Electric vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 34134200 Tipper trucks
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 34144900 Electric vehicles
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4
Internal identifier: 4