542498-2026 - Wettbewerb
Polen – Multimediaausrüstung – Dostawa sprzętu multimedialnego dla jednostek organizacyjnych Politechniki Gdańskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu multimedialnego dla jednostek organizacyjnych Politechniki Gdańskiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu multimedialnego dla jednostek organizacyjnych Politechniki Gdańskiej. 2. Przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, kompletny, bez wcześniejszej eksploatacji i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 3. Zamówienie zostało podzielone na części. 4 Zamawiający podzielił zamówienie na 6 części: CZĘŚĆ I: Dostawa i montaż urządzeń oraz akcesoriów audio/video CZĘŚĆ II: Dostawa urządzeń oraz akcesoriów oświetleniowych. CZĘŚĆ III: Dostawa i montaż urządzeń audiowizualnych CZĘŚC IV: Dostawa urządzeń wizualnych CZĘŚĆ V: Dostawa projektora fasadowego CZĘŚĆ VI: Dostawa akcesoriów fotograficznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach 5.1 – 5.6 .do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ 1
BeschreibungDostawa i montaż urządzeń oraz akcesoriów audio/video. Zgodnie z opisem w załączniku 5.1 do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ 2
BeschreibungDostawa urządzeń oraz akcesoriów oświetleniowych. Zgodnie z opisem w załączniku 5.2 do SWZ
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ 3
BeschreibungDostawa i montaż urządzeń audiowizualnych. Zgodnie z opisem w załączniku 5.3 do SWZ
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ 4
BeschreibungDostawa urządzeń wizualnych. Zgodnie z opisem w załączniku 5.4 do SWZ
LosLOT-0005
TitelCZĘŚĆ 5
BeschreibungDostawa projektora fasadowego. Zgodnie z opisem w załączniku 5.5 do SWZ
LosLOT-0006
TitelCZĘŚĆ 6
BeschreibungDostawa akcesoriów fotograficznych. Zgodnie z opisem w załączniku 5.6 do SWZ