542504-2026 - Wettbewerb
Litauen – Agrochemische Erzeugnisse – Augalų apsaugos produktų pirkimas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Augalų apsaugos produktų pirkimas
Beschreibung: Numatoma įsigyti augalų apsaugos produktus: fungicidus bendrai pasėlių priežiūrai, insekticidus bendrai pasėlių priežiūrai, herbicidus bendrai pasėlių priežiūrai, beicus sėklų apdorojimui, augimo reguliatorius bendrai pasėlių priežiūrai ir kitas medžiagas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fungicidai bendrai pasėlių priežiūrai
Beschreibung: Numatoma įsigyti augalų apsaugos produktus: fungicidus bendrai pasėlių priežiūrai
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Insekticidai bendrai pasėlių priežiūrai
Beschreibung: Numatoma įsigyti augalų apsaugos produktus: insekticidus bendrai pasėlių priežiūrai
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Herbicidai bendrai pasėlių priežiūrai
Beschreibung: Numatoma įsigyti augalų apsaugos produktus: herbicidus bendrai pasėlių priežiūrai
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Beicai sėklų apdorojimui
Beschreibung: Numatoma įsigyti augalų apsaugos produktus: beicus sėklų apdorojimui
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Augimo reguliatoriai bendrai pasėlių priežiūrai
Beschreibung: Numatoma įsigyti augalų apsaugos produktus: augimo reguliatorius bendrai pasėlių priežiūrai
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Kitos medžiagos
Beschreibung: Numatoma įsigyti augalų apsaugos produktus: kitas medžiagas.
Interne Kennung: 6