2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondersteuning dakloze en kwetsbare EU-onderdanen
Beschreibung: De opdracht omvat: - Het bemensen van een laagdrempelige inloopvoorziening voor dakloze en kwetsbare EU-onderdanen; - Het inzetten van een outreachend straathoekwerker; - Het betrokken zijn bij de intake van daklozen die worden aangemeld voor de kortdurende opvang van niet-rechthebbende EU-onderdanen; - Het bieden van maatwerkbegeleiding in de eigen taal in de kortdurende opvang met als doel het vinden van werk, of als dat niet lukt terugkeer naar land van herkomst; - Daarnaast bevat de opdracht administratieve werkzaamheden, waaronder het informeren van de gemeente en samenwerkingspartners over de behaalde resultaten door middel van het periodiek opstellen van (voortgangs)rapportages. De opdracht heeft een maximale omvang van € 265.000,- exclusief BTW per jaar. Met een geraamde looptijd van maximaal drieënhalf (3,5) jaar komt dit op € 927.500,- exclusief BTW.
Interne Kennung: 345793
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bij deze aanbesteding is gekozen voor een Europese openbare procedure. De keuze voor een openbare aanbestedingsprocedure is hoofdzakelijk gebaseerd op het gegeven dat het aantal potentiële inschrijvers relatief beperkt is. De gemeente wenst daarnaast zo min mogelijk drempels op te werpen voor geïnteresseerde inschrijvers, bijvoorbeeld ondernemingen uit het MKB-segment. Dit pleit ervoor om een procedure te kiezen met beperkte administratieve lasten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van 1,5 jaar. Optioneel kan de gemeente Venlo eenzijdig besluiten de Overeenkomst met twee keer één jaar te verlengen.