542541-2025 - Ergebnis
Polen – Spezialschuhe – Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania dla Wojsk Specjalnych – butów specjalnych dla Wojsk Specjalnych – 2 rodzaje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania dla Wojsk Specjalnych – butów specjalnych dla Wojsk Specjalnych – 2 rodzaje
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - butów specjalnych dla Wojsk Specjalnych. 2. Zakres zamówienia obejmuje dwa zadania.
Vorherige Bekanntmachung264564-2025
Interne Kennung59/2025/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Dostawa butów górskich WS
Beschreibung1. Dostawa butów górskich WS zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego w zakresie zadania nr 1, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych (w tym wzoru przedmiotu zamówienia) wskazanych w dokumentach zamówienia. Wzór przedmiotu umundurowania i wyekwipowania Wykonawca składa (przekazuje) za pośrednictwem operatora pocztowego, osobiście lub za pośrednictwem posłańca, w terminie oraz w sposób opisany w rozdz. XV SWZ-stanowiącej dokument zamówienia.
Interne KennungZadanie nr 1
Menge2 100
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: buty górskie WS - 1 550 par Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Dostawa butów specjalnych letnich WS
Beschreibung1. Dostawa butów specjalnych letnich WS zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego w zakresie zadania nr 2, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych (w tym wzoru przedmiotu zamówienia) wskazanych w dokumentach zamówienia. Wzór przedmiotu umundurowania i wyekwipowania Wykonawca składa (przekazuje) za pośrednictwem operatora pocztowego, osobiście lub za pośrednictwem posłańca, w terminie oraz w sposób opisany w rozdz. XV SWZ-stanowiącej dokument zamówienia.
Interne KennungZadanie nr 2
Menge2 500
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: Buty specjalne letnie WS - 1 750 par. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).