See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń medycznych dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup urządzeń medycznych dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 3. Zamówienie zostało podzielone na 2 części tj. 3.1. Część nr 1: Zakup toru wizyjno-laparaskopowego 3D/2D z integracją do systemu PACS; 3.2. Część nr 2: Zakup trzech aparatów do znieczulenia. 4. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2a) -2b) do SWZ – formularz cenowy - arkusz parametrów-technicznych
Interne Kennung: ADZP-381-68/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 1: Zakup toru wizyjno-laparaskopowego 3D/2D z integracją do systemu PACS
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 2: Zakup trzech aparatów do znieczulenia
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2b do SWZ.
Interne Kennung: Część 2