See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZEBUDOWA STACJI UZDATNIANIA WODY W NIWCE WRAZ Z MODERNIZACJĄ SIECI WODOCIĄGOWEJ NA TERENIE GMINY RADŁÓW
Beschreibung: Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Niwce wraz z modernizacją sieci wodociągowej na terenie Gminy Radłów z podziałem na części: a) Część 1 - Dostawa i montaż urządzeń stacji uzdatniania wody w Niwce b) Część 2 - Dostawa i wymiana 3000 szt. wodomierzy na terenie Gminy Radłów
Vorherige Bekanntmachung: 102872-2024
Interne Kennung: PPI.271.1.1.24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wymiana 3000 szt. wodomierzy na terenie Gminy Radłów.
Beschreibung: Niniejsza inwestycja obejmuje: - wymianę wodomierzy na fabrycznie nowe wyposażone w moduł radiowy - dostawę systemu zdalnego systemu odczytu
Interne Kennung: PPI.271.1.1.24(2)
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i montaż urządzeń stacji uzdatniania wody w Niwce.
Beschreibung: Niniejsza inwestycja obejmuje: - dostawę pomp głębinowych dla ujęcia wody, - wymianę pompy do korekty odczynu, - dostawę i montaż pompy dozującej do koagulacji, - dostawę i montaż elementów akpia – przepustnice z napędem pneumatycznym, - dostawę i montaż dmuchaw (pracująca + rezerwowa) do płukania powietrznego, - dostawę i montaż sprężarki z niezbędnym osprzętem do napędu przepustnic
Interne Kennung: PPI.271.1.1.24(1)