See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Prisma Panningen - Tablets en toebehoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 59 tablets en toebehoren ten behoeve van Stichting Prisma in Panningen. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Tablets.
Vorherige Bekanntmachung: 680279-2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000