54259-2024 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – Design & build - herinrichting site oud ziekenhuis naar parkzone
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Design & build - herinrichting site oud ziekenhuis naar parkzone
Beschreibung: Onderhavige opdracht is een overheidsopdracht voor werken en heeft als voorwerp het aanstellen van een ontwerper én aannemer die de volledige herinrichting van de site voor zijn rekening neemt na de saneringswerken op de site met als doel deze locatie een nieuwe invulling te geven in lijn met het reeds uitgewerkte streefbeeld.
Interne Kennung: 2023/087
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2023/087 - 1
Interne Kennung: 1