542613-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU SKO-OVO - Chromebooks
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU SKO-OVO - Chromebooks
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor de uitvraag van Chromebooks ten behoeve van SKO-OVO. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung541049-2021
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensEr is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: NU SKO-OVO - Chromebooks
Eerdere aankondiging: 541049-2021
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000