2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvraag communicatieconcept en ontwikkeling en organisatie van een event voor medewerkers in relatie tot het 100-jarig bestaan van het CBR
Beschreibung: Uitvraag communicatieconcept en ontwikkeling en organisatie van een event voor medewerkers in relatie tot het 100-jarig bestaan van het CBR
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79954000 Organisation von Parties
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342000 Marketing, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 79952000 Event-Organisation, 79954000 Organisation von Parties
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation