See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de behandeling van fysiek aangeleverde uitgaande (inter)nationale (rest)post
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst waarbij de voorwaarden van de dienstverlening worden overeengekomen, die zullen worden in acht genomen bij het uitvoeren van de latere opdrachten. De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van concrete opdrachten, betreffende de behandeling van fysiek aangeleverde uitgaande (rest)post. Het betreft het ophalen en routeren, sorteren, eventueel frankeren van fysiek aangeleverde post alsook deze te laten leveren door een dienstverlener met een vergunning voor brievenpostdiensten. Dit zowel voor Farys, voor De Watergroep als voor afnemers van de aankoopcentrale CREAT.
Interne Kennung: ALL-25-010
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ALL-25-010 - 1
Interne Kennung: 1