542641-2026 - Ergebnis
Slowakei – Fahrzeuge für den Winterdienst – Posypové vozidlo s radlicou
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posypové vozidlo s radlicou
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie nového posypového vozidla 6x6 t.j. celkovú technologickú zostavu určenú na zimnú údržbu pozemných komunikácií, pozostávajúcu z nosného podvozku kategórie N3G s pohonom 6x6, vybaveného posypovou nadstavbou a prednou snehovou radlicou, vrátane výkonného komunálneho hydraulického systému s technickou a hydraulickou prípravou na budúcu montáž medzinápravovej radlice podľa špecifikácií uvedených v súťažných podkladoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück