542643-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antiseptika und Desinfektionsmittel – PRODUS BIOCID GRUPA PRINCIPALA I, TIP PRODUS 2,4 (PRODUS CLORIGEN)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRODUS BIOCID GRUPA PRINCIPALA I, TIP PRODUS 2,4 (PRODUS CLORIGEN)
Beschreibung: Se va achizitiona PRODUS BIOCID GRUPA PRINCIPALA I, TIP PRODUS 2,4 (PRODUS CLORIGEN) ,conform descrierilor din caietului de sarcini . Valoare estimata minima a AC este de 7.600,00 lei fara TVA Valoarea estimata maxima a AC este de şi 182.400 ,00 lei fara TVA Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este 91.200,00 lei fara TVA. Termen de raspuns la solicitarile de clarificare/informatii suplimentare Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a-12 –a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor; Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor – 19 zile.
Interne Kennung: 4483447_2025_PAAPD1569670
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: CANT MIN CTR SUBS =40000 TB CANT MAX CTR SUBS = 480000 TB CANT MIN AC = 40000 TB CANT MAX AC = 960000 TB
Interne Kennung: 1