See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych jałowych
Beschreibung: Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2.1-2.61 specyfikacja asortymentowo-cenowa
Vorherige Bekanntmachung: 208938-2026
Interne Kennung: ZP/4/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Klej mocujący do dostępów naczyniowych
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zestaw do dializy otrzewnowej
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0006
Titel: Ostrza do napędu "Colibri II"
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.6 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Cewniki do drenażu płuc
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0010
Titel: Cewnik balonowy
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.10 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0012
Titel: Dren do artroskopii, ostrza Endura
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.12 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0016
Titel: Igły do karpuli i karpula
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.16 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0018
Titel: Elektroda odbytnicza
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.18 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Ostrze proste z drenem
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.19 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0021
Titel: Łączniki i trójniki do drenów krążenia pozaustrojowego
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.21 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0023
Titel: Wiertła do shavera
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.23 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Silikonowe cewniki do dializy
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.24 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Cewnik prowadzący
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.25 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Podkładka pod szwy oraz dren do żywienia
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.26 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0030
Titel: Protezka TORP, PORP
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.30 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0033
Titel: Biodegradowalna pasta do kości
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.33 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0038
Titel: Ostrza do sternotomu z dzierżawą
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.38 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 38
Los: LOT-0040
Titel: Rurki tracheostomijne typu 'Shiley' z mankietem i bez mankietu
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.40 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Drenik uszny typu "parasolka"
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.41 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0047
Titel: Wężyk do fizjodyspensera
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.47 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Pokrowce na podłokietniki
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.48 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 48
Los: LOT-0050
Titel: Linia irygacyjna
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.50 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 50
Los: LOT-0052
Titel: Zastawka Heimlicha
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.52 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 52
Los: LOT-0054
Titel: Szydło laparoskopowe i klipsy laparoskopowe
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.54 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 54
Los: LOT-0056
Titel: Elektroda endokawitarna z balonem
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.56 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 56
Los: LOT-0058
Titel: Igły do znieczuleń krzyżowych
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.58 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 58