2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bytové domy Pastviny, Týn nad Vltavou
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou novostavby 2 podobných bytových domů, obdélníkového půdorysu cca 20 (21) x15 m, čtyřpodlažních s obytným podkrovím, v každém 14 bytů, s valbovou střechou a balkony. Jedná se o stavby z tradičních materiálů (betonové pasy, keramické zdivo, ŽB stropy, klasický krov s betonovou taškovou krytinou. Součástí zakázky je také výstavba příjezdové komunikace, chodníků a parkovací plochy pro 34 automobilů, areálové splaškové a dešťové kanalizace s retenční nádrží, vodovodní přípojky, veřejného osvětlení. Bližší specifikace je uvedena v příloze č. 1 – Projektová dokumentace a příloze č. 2 – Soupis prací, dodávek a služeb s Výkazem výměr.
Interne Kennung: P25V00000022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Termíny sjednané ve smlouvě se automaticky prodlužují o počet dnů, v nichž zhotovitel nemohl provádět dílo, resp. poskytovat plnění v souladu s touto smlouvou, z důvodu následujících překážek: a) mimořádné nepředvídatelné a nepřekonatelné překážky vzniklé nezávisle na vůli zhotovitele; takovou překážkou však není překážka vzniklá z vnitřních poměrů zhotovitele nebo vzniklá až v době, kdy byl zhotovitel s plněním své povinnosti v prodlení, ani překážka, kterou byl zhotovitel podle smlouvy povinen překonat; nepřekonatelnou překážou se rozumí taková překážka, kterou nelze ani při vynaložení veškerého rozumného úsilí odstranit – její překonání by vyžadovalo ze strany zhotovitele vynaložení takových prostředků, které by bylo v jasném nepoměru k chráněnému zájmu. b) překážky na straně objednatele, jako je nedostatek součinnosti v rozporu s harmonogramem, vyjma případů, kdy je třeba uzavřít dodatek k této smlouvě, a) nepříznivé klimatické podmínky, kdy není možné dílo provádět v souladu se smlouvou nebo závaznými technickými normami, za předpokladu, že zhotovitel v harmonogramu prací předem náležitě zohlednil obvyklé klimatické podmínky v předpokládané době provádění díla a skutečné klimatické podmínky se podstatně vymykaly podmínkám obvyklým v předchozích 5 letech, b) vydání potřebného rozhodnutí či jiného aktu (zejména kolaudačního rozhodnutí) orgánem veřejné moci přesáhlo 30 dnů, popř. získání vyjádření či závazného stanoviska potřebného pro vydání potřebného rozhodnutí přesáhlo 30 dnů od jeho řádného vyžádání zhotovitelem; to vše za podmínky, že tyto průtahy nezavinil ani z části zhotovitel, přičemž každý kalendářní den průtahů lze započíst pouze jednou.