2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i rozbudowa dworca autobusowego w Mielcu w celu przystosowania go do pełnienia roli węzła przesiadkowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa dworca autobusowego w Mielcu w celu przystosowania go do pełnienia roli węzła przesiadkowego. 2.Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp do wysokości kwoty 8 744 746,57 zł netto. 3.Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących prace objęte przedmiotem zamówienia wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, w tym prac fizycznych, jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy. 4.Zamawiający dopuszcza wykonanie zamówienia przy udziale podwykonawców. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym części zamówienia, których wykonanie Wykonawca powierzy podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 5. Termin wykonania zamówienia wynosi 18 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 6.Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 7.Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 8. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 9.Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 10.Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11.Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. 12.Zamawiający nie przewiduje składania ofert wariantowych. 13. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej "RODO") informujemy, że:1)administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina – Urząd Miejski Mielec; 2)administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail: iod@um.mielec.pl, oraz nr telefonu 17 787 40 33; 3)Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego o jakim stanowi art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2021, poz. 1129 ze zm.) – dalej zwaną ustawą Pzp; 4)odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy Pzp; 5)Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 Pzp. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; 6)obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisanych ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; 7)w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO. 8) posiada Pani/Pan: a)na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia); b)na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników); c)na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego); d)prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; 9)nie przysługuje Pani/Panu: a)w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; b)prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; c)na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO; 10)przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Interne Kennung: ZP.271.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213350 Bauarbeiten für Gebäude für mehrere Güterverkehrsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa dworca autobusowego w Mielcu w celu przystosowania go do pełnienia roli węzła przesiadkowego. 2.Charakterystyka przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest m.in.: 1)rozbudowa i przebudowa budynku dworca autobusowego, 2)budowa dwóch budynków handlowo-usługowych, 3)budowa tymczasowych obiektów budowlanych (obiekt kontenerowy pełniący funkcję dworca autobusowego wraz z wiatą peronową i 14 peronami dla autobusów) na czas realizacji inwestycji, 4)budowa dwudziestu peronów dla autobusów wraz z budową dwóch wiat peronowych i trzech wiat przystankowych, 5)rozbudowa i przebudowa parkingu dla autobusów, 6)rozbudowa i przebudowa parkingu dla samochodów osobowych, 7)rozbudowa i przebudowa układu dróg wewnętrznych, ciągów rowerowych i ciągów pieszych, 8)budowa sieci wodociągowej, elektroenergetycznej i teletechnicznej, 9)budowa przyłącza elektroenergetycznego oraz przebudowa przyłączy kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej, 10)budowa zewnętrznych instalacji wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej z dwoma zespołami zbiorników bezodpływowych na wody opadowe, elektroenergetycznej i teletechnicznej, 11) budowa obiektów małej architektury, 12) rozbiórka wiaty peronowej oraz rozbiórka budynku handlowo-usługowego (kiosku), 13)rozbudowa i przebudowa ciągów pieszych i rowerowych, rozbudowa sieci kanalizacji deszczowej wraz z wpustami drogowymi, przebudowa sieci wodociągowych, przebudowa sieci elektroenergetycznych wraz z oświetleniem ulicznym, rozbudowa i przebudowa sieci cieplnej, 14)uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach postępowania (SWZ) - instrukcja dla Wykonawców, wzór umowy oraz opis przedmiotu zamówienia.