See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przeglądy, naprawy i konserwacje budowlane w budynkach Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu cz.II”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: przeglądy, naprawy i konserwacje budowlane w budynkach Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu cz. II. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3a-j do SWZ. Poniżej Zamawiający podaje linki, pod którymi można uzyskać dostęp do dokumentacji: https://szoz.pl/wp-content/uploads/2026/02/Instalacje-wentylacji-i-klimatyzacji-Wrzoska.7z - dotyczy Części nr 1, https://szoz.pl/wp-content/uploads/2026/02/Instalacje-wod-kan-i-wezel-cieplny.7z - dotyczy Części nr 3, https://szoz.pl/wp-content/uploads/2026/02/Instalacje-p-poz.7z - dotyczy Części nr 4, https://szoz.pl/wp-content/uploads/2026/02/BMS-i-automatyka-budynku.7z - dotyczy Części nr 6, https://szoz.pl/wp-content/uploads/2026/02/sieci-zewnetrzne.7z - dotyczy Części nr 7, 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 4. Zamówienie zostało podzielone na 10 części tj.: 4.1 Część nr 1: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy instalacji wentylacji, klimatyzacji, klimatyzacji precyzyjnej, ciepła technologicznego, wraz z automatyką do poszczególnych instalacji – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu; 4.2 Część nr 2: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy agregaty grzewczo-chłodzące wraz z automatyką oraz instalacja ciepła technologicznego i wody lodowej – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu; 4.3 Część nr 3: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy - instalacja wod-kan. - WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu; 4.4 Część nr 4: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy - instalacja p.poż. – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu; 4.5 Część nr 5: Przeglądy (matryc) jonizatorów katalitycznych – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu; 4.6 Część nr 6: Świadczenie usługi wsparcia technicznego dla systemu zarządzania budynkiem BMS wraz z rocznym przeglądem automatyki obiektowej – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu; 4.7 Część nr 7: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy - sieci zewnętrzne – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu; 4.8 Część nr 8: Konserwacja i przeglądy - kocioł olejowy – Szpital św. Rodziny ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu; 4.9 Część nr 9: Przeglądy i naprawy dwóch zestawów hydroforowych - Szpital św. Rodziny ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu; 4.10 Część nr 10: Przeglądy i konserwacja Systemu Sygnalizacji Pożaru, Systemu Oddymiania i Sygnalizacji Akustycznej w: Szpitalu św. Rodziny przy ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu budynku na Osiedlu Jana III Sobieskiego w Poznaniu Szpitalu Łazarskim przy ul. Bogusławskiego 4 w Poznaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 182294-2026
Interne Kennung: ADZP-381-24/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy instalacji wentylacji, klimatyzacji, klimatyzacji precyzyjnej, ciepła technologicznego, wraz z automatyką do poszczególnych instalacji – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy agregaty grzewczo-chłodzące wraz z automatyką oraz instalacja ciepła technologicznego i wody lodowej – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3b do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy - instalacja wod-kan. - WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3c do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy - instalacja p.poż. – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3d do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5: Przeglądy (matryc) jonizatorów katalitycznych – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3e do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6: Świadczenie usługi wsparcia technicznego dla systemu zarządzania budynkiem BMS wraz z rocznym przeglądem automatyki obiektowej – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3f do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy - sieci zewnętrzne – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3g do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8: Konserwacja i przeglądy - kocioł olejowy – Szpital św. Rodziny ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3h do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9: Przeglądy i naprawy dwóch zestawów hydroforowych - Szpital św. Rodziny ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3i do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 10: Przeglądy i konserwacja Systemu Sygnalizacji Pożaru, Systemu Oddymiania i Sygnalizacji Akustycznej w: Szpitalu św. Rodziny przy ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu budynku na Osiedlu Jana III Sobieskiego w Poznaniu Szpitalu Łazarskim przy ul. Bogusławskiego 4 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3j do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10