542694-2025 - Auftragsänderung
Niederlande – Instandhaltung von Fernstraßen – 31157041: Meerjarig Onderhoud Hoofdwegennet West-Nederland Zuid
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel31157041: Meerjarig Onderhoud Hoofdwegennet West-Nederland Zuid
BeschreibungZaaknummer: 31165185 Naam project: Het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het Areaal, met upgradewerkzaamheden in het beheersgebied van Rijkswaterstaat West-Nederland Zuid (WNZ), perceel Noord. Beschrijving van wijziging: Wijzigen Voorgeschreven Activiteit herplant bomen
Interne Kennung31157041
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel Noord
BeschreibungDe perceelgrenzen zijn gelijk aan de geografische districtsgrenzen (Noord en Zuid). In totaal gaat het binnen perceel Noord om circa 158 kilometer auto(snel)wegen.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging