542695-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reparatur und Wartung von Kesseln – LN4 – Inlocuire suprafete de schimb de caldura si servicii pregatitoare pentru expertizare cazan de abur nr.4 tip TGM 84 A din CTE Bucuresti Sud
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LN4 – Inlocuire suprafete de schimb de caldura si servicii pregatitoare pentru expertizare cazan de abur nr.4 tip TGM 84 A din CTE Bucuresti Sud
Beschreibung: ,, LN4 – Inlocuire suprafete de schimb de caldura si servicii pregatitoare pentru expertizare cazan de abur nr.4 tip TGM 84 A din CTE Bucuresti Sud” – detalii in Caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15. Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor formulate de posibilii ofertanti in a-11-a zi fata de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 338/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: ,, LN4 – Inlocuire tevi ecran, tevi de sustinere si de legatura sistem convectiv CAF6 CTE Bucuresti Sud” – detalii in Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1